23.05.2020
Початок внутрішньоукраїнських рейсів та два нові літаки ATR-72
Початок внутрішньоукраїнських рейсів та два нові літаки ATR-72
Згідно рішення Кабінету Міністрів від 20 травня про відновлення авіаційного сполучення, авіакомпанія "Windrose" розпочинає довгоочікуванну програму внутрішньоукраїньских рейсів. 15 червня авіакомпанія розпочне виконувати рейси між Києвом (Бориспіль), Одесою, Львовом, Харковом та Дніпром, а місяцем пізніше планує додати маршрут до Миколаїва.
Нова програма внутрішніх авіаперевезень забезпечує мультиваріантнсть вибору вильоту завдяки щоденному транзиту з оптимальним часом стикування між рейсами.
Рейси виконуватимуться на літаках ATR72-600 та Embraer-145. Саме літаки франко-італійського виробника ATR мають стати візитівкою програми внутрішньоукраїнських маршрутів Windrose. До кінця цього року авіакомпанія планує поповнити свій флот п'ятьма турбогвинтових літаками ATR72-600, які розраховані на 70 пасажирів. Перші два літаки вже мають фірмову ліврею Windrose та приєднаються до польотів містами України з кінця червня - початку липня.
Як повідомляє ЦТС, станом на сьогодні інформація про реєстрацію літаків ATR72-600 авіакомпанії Windrose у реєстрі Державіаслужби відсутня. Натомість портал Planespotters вказує на оперування українською авіакомпанією двома літаками ATR-72 віком 3,5 та 3,8 років. До цього експлуатантом цих літаків була авіакомпанія Nesma Airlines з Саудівської Аравії.
Квитки вже доступні на сайті Windrose за ціною від 946 грн в один бік для прямих рейсів з Києва до регіонів та від 1940 грн в один бік для рейсів між регіонами України зі стикуванням через Київ.
ПОДІЛИТИСЯ: