11.02.2021
Плани МАУ на літо 2021 зменшились вдвічі
Плани МАУ на літо 2021 зменшились вдвічі
Фото : Юра Танчин
Авіакомпанія МАУ анонсувала скоригований розклад на період літньої навігації 2021 року - йдеться в повідомленні перевізника.

За 2 місяці після першого анонсу літнього розкладу на 2021 рік, авіакомпанія значно скоригувала свої плани щодо відновлення "доковідної" маршрутної мережі.

Замість 41 міжнародного рейсу, що були заплановані, оновлений літній розклад , починаючи з 28 березня 2021 року, складатиметься лише з 20 напрямків.

Станом на сьогодні скасовані всі далекомагістральні маршрути (Нью Йорк, Торонто, Делі), маршрути до Північної Європи (Гельсінки, Копенгаген, Стокгольм), новий запланований маршрут до Джидди (Саудівська Аравія) , регіональні рейси до Тель-Авіва та деякі інші напрямки.
Тим не менш, за рахунок маршрутів, що залишаються у літньому розкладі, авіакомпанія планує відновити хабову модель Захід-Схід із зручним стикуванням в аеропорту Бориспіль.
Наразі на сайті перевізника доступні для бронювання квитки за наступними напрямками літнього розкладу 2021 :
з Києва до : Амстердама, Ларнаки, Лондона (Гетвік та Хітроу), Тель-Авіва, Парижа, Каїра, Дубая, Мюнхена, Праги, Женеви, Вільнюса, Тбілісі, Баку, Кишинева, Єревана, Барселони, Стамбула, Мілана;
з Одеси до Стамбула.
Щодо внутрішніх рейсів, сім маршрутів між регіональними аеропортами та Борисполем обслуговуватиме партнерська авіакомпанія Windrose у якості фідерного перевізника.
 
ПОДІЛИТИСЯ: