21.05.2020
Першим чартерним напрямком з України буде Хорватія ?
Першим чартерним напрямком з України буде Хорватія ?
Після вчорашного рішення Кабміну щодо ймовірного початку авіасполучення з 15 червня цього року, українська туристична та авіаційна галузі готуються до відновлення польотів, а споживачі гадають щодо назви країни, яка першою запросить до себе українців без запобіжних карантинних заходів.
Схоже на те, що перші туристичні чартерні рейси з України відправляться до курортів Хорватії. Про це свідчать дані сайту авіакомпанії Windrose та туроператорів, які традиційно протягом останніх років пропонують відпочинок на узбережжі Адріатики. Станом на сьогодні, Windrose пропонує рейси до двох хорватських міст - Спліта та Пули.
Чартерна програма рейсів 7W 763/764 Київ - Спліт - Київ розпочнеться з 28 червня, рейси виконуватимуться двічі на тиждень, по четвергах та неділях. Перший рейс 7W 771/772 за маршрутом Київ - Пула - Київ доступний для бронювання з 30 червня та буде виконуватись також двічі на тиждень, по середах та суботах. За інформацією на сайті перевізника, обидва рейси здійснюватимуться на літаку Airbus 321 (220 місць).
Щодо третього популярного курортного міста країни - Дубровника, інформація щодо цієї чартерної програми допоки відсутня. Скоріш за все, туроператори використовуватимуть чартерні рейси до чорногорського Тівата з подальшим наземним трансфером, як це було раніше. До речі, чартерні рейси з Києва до Тівата авіакомпанія планує розпочати з 1 липня двічі на тиждень , по середах та суботах.

ПОДІЛИТИСЯ: