13.12.2019
Перший у світі готель Warner Bros. відкриється у 2021 році в Абу-Дабі
Перший у світі готель Warner Bros. відкриється у 2021 році в Абу-Дабі
Компанія Miral, що створює туристичні об'єкти, та Warner Bros. оголосили про будівництво на острові Яс в Абу-Дабі першого в світі брендованого готелю Warner Bros. - WB Abu Dhabi. Готель вартістю $112 млн відкриє свої двері у 2021 році, наразі проект реалізовано на 40%.
Готель WB Abu Dhabi буде розташовано поруч з першокласним тематичним парком в Абу-Дабі Warner Bros. World та стане важливим доповненням до існуючих атракцій на острові Яс. 
Коментуючи будівництво готелю, Його Високість Мохамед Халіфа Аль-Мубарак, Президент компанії Miral відзначив : "Будівництво першого у світі тематичного готелю Warner Bros. - це ще один крок аби перетворити острів Яс на найкраще у світі місце для розваг, відпочинку та бізнесу". 
Номерний фонд готелю WB Abu Dhabi становитиме 250 номерів на восьми поверхах, з сучасним дизайном, який присвячений колекції фільмів та телевізійних шоу Warner Bros. Гості готелю зможуть насолодитись фірмовими ресторанами WB, першокласним спа-салоном, фітнес-клубом, а також басейном на даху із запаморочливими краєвидами острову Яс. 
ПОДІЛИТИСЯ: