12.12.2019
Перший рейс flydubai приземлився у тайській провінції Крабі
Перший рейс flydubai приземлився у тайській провінції Крабі
Арабський лоукостер flydubai стала першою авіакомпанією з ОАЕ, яка пропонує рейси до популярного туристичного напрямку Крабі у Таїланді. Щоденні рейси виконуються з короткою зупинкою в Янгоні (М'янма) в рамках стратегічного партнерства Емірейтс та flydubai.
На борту літака під час першого рейсу в провінцію Крабі перебувала делегація flydubai на чолі зі старшим віце-президентом з комерційних операцій в ОАЕ, країнах Перської Затоки, Африки та Індійського субконтиненту Судхиром Срідхараном. По прибуттю в Крабі делегацію авіакомпанії зустріли Віце-губернатор провінції Крабі Сомкуан Хангерн, директор аеропорту Крабі Аттапорн Нуанг-УДОМ, директор Туристичного ради Таїланду в провінції Крабі Утхіт Лімсакул і директор Туристичного ради Таїланду на Близькому Сході Пічайя Сайсаенгчан.
Старший віце-президент з комерційних операцій flydubai в ОАЕ, країнах Перської Затоки, Африки та Індійського субконтиненту Судхир Срідхаран зазначив: «Ми раді запустити польотну програму до провінції Крабі та розширити нашу маршрутну мережу в Південно-Східній Азії. За 10 років роботи нашої авіакомпанії ми продемонстрували наше прагнення відкривати нові ринки, які не мали раніше прямого авіасполучення з ОАЕ. Ми надаємо можливість мільйонам пасажирів подорожувати частіше і відкривати нові для себе напрямки на карті. Цей новий напрямок надасть пасажирам з ОАЕ більший вибір при плануванні маршрутів, а жителям Таїланду - доступ до подорожей по всьому світу зі зручною пересадкою в Дубаї».

Провінція Крабі в Таїланді - це популярне місце як серед любителів пляжів, так і серед шанувальників активного відпочинку. Приголомшливі крейдяні кручі, густі мангрові ліси і відомі на весь світ острова Пхі-Пхі здивують любителів дикої природи. У провінції Крабі також можна зайнятися дайвінгом, сходити в піший похід або насолодитися захоплюючими видами водоспаду Хуай Те в національному парку Кхао Пханом Бенча.
Директор Туристичного ради Таїланду на Близькому Сході Пічайя Сайсаенгчан підкреслив: «Ми раді, що авіакомпанія flydubai запустила рейси до провінції Крабі. Це доводить, що ОАЕ є найрозвиненішим і великим ринком з точки зору в’їзного туризму в Таїланд. У минулому році майже 200 000 громадян і резидентів ОАЕ відвідали Таїланд, ми очікуємо, що рейси flydubai дозволять збільшити турпотік між двома країнами. Новий маршрут зробить подорожі в провінцію Крабі більш зручними, а також надасть можливість вивчити незвідані стежки островів Таїланду і мальовничі пляжні курорти, які є «прихованими перлинами» Андаманського моря».

Розклад і ціни можна дізнатися на сайті авіакомпанії flydubai 
ПОДІЛИТИСЯ: