04.07.2020
Перший рейс до Чорногорії - done !
Перший рейс до Чорногорії - done !
Попри певні карантинні обмеження для українців сьогодні відбувся перший після відновлення авіасполучення чартерний рейс до Чорногорії.

Авіакомпанія Jonika , яка минулої неделі виконала прем'єрний чартерний рейс зі столичного аеропорту ім. Сікорського до албанської Тирани, сьогодні відправила перших українців на відпочинок до Чорногорії. Рейс на замовлення туроператора ALF відправився до Тивату о 10.36 ранку.

Згідно карантинних вимог, українці, які бажають відпочити на курортах Чорногорії, при перетині кордону мають пред'явити негативний результат ПЛР-тесту на COVID-19, який зроблений у сертифікованих лабораторіях не пізніше ніж за 72 години до прибуття.

Також вчора стало відомо, що за кількістю активних випадків захворювання на коронавірус , Чорногорія потрапила до переліку країн МОЗ України з так званої "червоної зони". Тобто після повернення з відпочинку, українців чекає обов'язкова 14-денна самоізоляція. Аби скоротити цей термін, всі бажаючи можуть зробити ПЛР-тест по прибуттю до Україні та у разі негативного результату припинити самоізоляцію.

Незважаючи на додаткові заходи щодо подорожей між Україною та Чорногорією, туроператор ALF зазначає наявність сталого попиту на відпочинок у цій балканській країні. Найближчі два тижні рейси з Києва до Тивата майже розпродані.
ПОДІЛИТИСЯ: