05.06.2020
Перший Airbus 320neo у флоті Wizz Air
Перший Airbus 320neo у флоті Wizz Air
Wizz Air, найекологічніша* авіакомпанія та провідний лоу-кост авіаперевізник у Центральній і Східній Європі, отримала свій перший літак Airbus A320neo з реєстраційним номером HA-LJA.

Це вже 122-ге повітряне судно в авіапарку Wizz Air. Літаки A320neo, першим з яких авіакомпанія поповнила свій флот, оснащені інноваційними технологіями, а їхньою особливістю є екологічність, зменшення рівня шуму на 50% та викидів оксиду азоту - на 50%, а також 20% економія витрат пального у порівнянні з літаками попередніх поколінь. Поповнення авіапарку повітряним судном A320neo, оснащеного ультра-сучасними та високоефективними двигунами Pratt & Whitney GTF, посилює позицію WIZZ як одного із найекологічніших авіаперевізників у світі.
Серед лоу-кост авіакомпаній, флот яких складається із щонайменше 100 суден, авіапарк Wizz Air є наймолодшим із середнім віком повітряних суден 5, 43 роки. Завдяки сучасним літакам у хорошому стані WIZZ нещодавно була визнана однією із топ-10 найбезпечніших авіаперевізників у 2020 році за версією AirlineRatings.com.
Джозеф Вараді (József Váradi), генеральний директор Wizz Air Group, зазначив: «Ми раді розширити наш авіапарк ще однією моделлю надсучасних повітряних суден. Цей літак є символом нашої ультра-лоу-кост бізнес-моделі, що дозволяє надавати високоякісні послуги пасажирам, водночас зменшуючи вплив на навколишнє середовище. Наймолодший авіапарк авіакомпанії, до складу якого тепер входить перший літак Airbus A320neo, а також посилені заходи захисту гарантують нашим пасажирам безпечні подорожі. Wizz Air, до того ж, пропонує найнижчі ціни на подорожі, завдяки наймолодшому та економічно найефективнішому флоту, що має найменший вплив на навколишнє середовище».
Раніше повідомлялось, що Wizz Air планує відновити свої операції в Україні, починаючи з 16 червня, а 01 липня відкриє 7 нових маршрутів та другу базу в міжнародному аеропорту "Львів".
ПОДІЛИТИСЯ: