29.07.2020
Перевізники пояснили процедуру тестування подорожуючих до ОАЕ та на Мальдіви
Перевізники пояснили процедуру тестування подорожуючих до ОАЕ та на Мальдіви
Дубайські авіаперевізники - Emirates та flydubai дещо розтлумаличи ситуацію стосовно нових правил тестування, що розпочнуть діяти з 1 серпня.

У прес-релізі авіакомпанії flydubai, що виконує рейси за маршрутом Дубай - Київ йдеться про те , що, починаючи з 1 серпня, під час реєстрації рейсу FZ 728 Бориспіль - Дубай всі пасажири мають надати паперове (роздруковане) підтверждення негативного результату ПЛР-тесту на Covid-19. Виняток складають діти до 12 років та пасажири з середньою або важкою формою інвалідності.

ПЛР-тест має бути зроблений не раніше 96 годин до вильоту у будь-якій лабораторії, що авторизована на локальному рівні, а отриманий результат тестування перекладений на англійську чи арабську мову.

Отже необхідність тестів залишається, але кардинально змінюється механізм тестування та вартість послуг. Нагадаємо, нещодавно Національний орган з управління кризами і надзвичайними ситуацями ОАЕ та Міністерство закордонних справ і міжнародного співробітництва оголосили перелік лабораторій у країнах світу , які авторизовані для тестування подорожуючих до ОАЕ. В Україні такою лабораторією була визнана "Діла", а вартість тестування становила 2565 грн за необхідності попередньої реєстрації на порталі COVID-19 SCREENING REGISTRATION. Відтепер пасажири, які прямують до ОАЕ , можуть самостійно обирати лабораторію для ПЛР-тестування, повноваження якої підтверждено українським МОЗ. Мінімальна вартість послуг становить 715 грн

Крім того, дещо змінено умови тестування у країнах, де відсутні авторизовані урядом ОАЕ лабораторії. Зокрема мова йде про Мальдіви, куди з 15 липня, завдяки зручному стикуванню рейсів flydubai та Emirates, українці можуть прямувати на відпочинок. Згідно оновленої інформації від Emirates, починаючи з 1 серпня, якщо в країні, з якої пасажири прямують до Дубай або транзитом через міжнародний аеропорт Дубай (DXB), немає авторизованих урядом ОАЕ лабораторій, необхідно зробити ПЛР-тестування в будь-якій медичній установі, яка уповноважена локальними органами країни вильоту. Таким чином, при вильоті з Мальдівських островів пасажири рейсу Мале - Дубай мають отримати негативний результат ПЛР-тесту не раніше 96 годин до вильоту від будь-якої лабораторії, в іншому випадку їм буде відмовлено у польоті.
ПОДІЛИТИСЯ: