08.07.2020
Пасажирів аеропорту «Бориспіль» можливо тестуватимуть безпосередньо в аеропорту
Пасажирів аеропорту «Бориспіль» можливо тестуватимуть безпосередньо в аеропорту
В міжнародному аеропорту "Бориспіль" створюється лабораторія, яка надасть можливість протягом двох годин встановити чи хворіє людина на коронавірус. Про це повідомив головний санітарний лікар України Віктор Ляшко.

Нещодавно Кабінет Міністрів прийняв постанову №522 стосовно можливості скасувати 14-денну самоізоляцію після повернення до України з країн, що відносяться до так званої "червоної зони". Для цього буде достатньо отримати негативний результат ПЛР-тесту на коронавірус, який має бути зроблений по прибуттю до України.
"Разом з цим ми докладаємо чимало зусиль аби створити лабораторію безпосередньо в аеропорту "Бориспіль", що даватиме змогу пасажирам, які прибули з "червоної зони", отримати результат протягом декількох годин та уникнути самоізоляції" - сказав головний санітарний лікар України.
Він також додав, що Україна інтегрована до загальносвітової мережі, до глобального тренду відновлення подорожей.
Станом на сьогодні, більшість країн, з яких повертаються українці після відпочинку, належать до "червоної зони". В першу чергу це стосується Єгипту, Чорногорії , Албанії та ОАЕ. У "зеленій зоні" допоки перебувають Туреччина та Хорватія.
ПОДІЛИТИСЯ: