19.01.2020
OTI Holding, до складу якого входить туроператор Coral Travel , створює велику готельну мережу
OTI Holding, до складу якого входить туроператор Coral Travel , створює велику готельну мережу
Міжнародний OTI Holding , часткою якого є туроператор Coral Travel оголосив про суттєве розширення готельної мережі, яка також передбачає ребрендинг : готелі, що увійдуть до складу OTI Hotels & Resorts, працюватимуть під кількома різними брендами та матимуть різне позиціонування.
Ця подія була анонсована під час заходу OTI Hotels & Resorts Evolution 2020, який відбувся 17 січня у столичному п’ятизірковому готелі Hilton Kyiv за участі партнерів туроператора Coral Travel та представників медіа.
На сьогоднішній день OTI Hotels & Resorts має у власності готелі Xanadu Resort Hotel в Белеку, Otium Hotel Life в Кемері, Otium Hotel Seven Seas і Otium Eco Club в Сіде, а також управляє готелем Amphoras Beach Resort в Шарм-ель-Шейху.
«Протягом 2020 року мережа готелів OTI Hotels & Resort значно збільшиться : вже досягнуто домовленостей з 15 готелями, до початку літнього сезону їх кількість зросте до 20, а наприкінці року мережа складатиметься з 30 об’єктів розміщення у трьох країнах – Туреччині, Єгипті та Тунісі» - про це повідомила директор Coral Travel Тетяна Прокопенко.

Розвиток готельної мережі триватиме й надалі, отже в Туреччині, найпопулярнішому літньому напрямку серед українців,
Coral Travel матиме можливість пропонувати незабутній відпочинок на будь-який смак та бюджет.
«За допомогою сучасних технологій наш споживач має можливість знайти найбільш прийнятний для себе відпочинок, саме технології дозволяють йому заощадити кошти. Але чи завжди співвідношення ціна-якість відповідає очікуваннями споживача ? Нажаль, ні і доволі часто ми спостерігаємо ситуацію, коли споживач , заощадивши, не задоволений якістю отриманих послуг. Саме тому в холдингу було прийняте стратегічне рішення щодо масштабного розвитку готельного бізнесу аби мати можливість надавати клієнтові широкий спектр готелів різної категорії, але з неодмінно високою якістю послуг» - пояснила рішення щодо розширення готельної мережі холдингу Тетяна Прокопенко.

Розширення мережі станеться кількома шляхами: шляхом оренди або купівлі готелів та взяття готелів в управління. Крім того, передбачений варіант франчайзингу - робота за договором за стандартами холдингу, що стосуються сервісу, навчання і підготовки персоналу, системи guest relations, харчування і напоїв, брендингу, активного дозвілля, спорту, анімації, дитячих заходів і санітарних норм.

До мережі увійдуть готелі різного рівня, які будуть працювати під новим брендом Seven Seas Resort & Hotels і брендом Otium Hotels , який вже добре зарекомендував себе.

Станом на сьогодні до мережі Seven Seas Resort & Hotels увійдуть три готелі Туреччини :

• Seven Seas Hotel Blue 5* (ex. Otium Seven Seas) в Сіде
• Seven Seas Hotel Life 5* (ex. Otium Hotel Life) в Кемері
• Seven Seas Sealight Elite 5* в Кушадаси (Егейське узбережжя Туреччини)

Це якісні 5* готелі з розвинутою інфраструктурою, що фокусуються як на активному відпочинку так й для затишного сімейного перебування. Всі три готелі працюють за системою «Ульта все включено», мають відокремлені зони відпочинку для дітей та дорослих, а також надають доступ до Wi-Fi на всій території , а також в номерах.

Натомість, готелі , що працюватимуть під брендом Otium Hotels позиціонуватимуться як об’єкти для тих, хто прагне бюджетного , але якісного відпочинку.

Готелі , що працюватимуть під брендом Otium Hotels, позиціонуватимуться як об’єкти для різних категорій туристів, що прагнуть якісного, але більш бюджетного відпочинку.
До бренду увійде кілька категорій готелів:

• Otium Inn Hotels - економічні готелі категорії 4 *,
• Otium Park Hotels - готелі 4 * більш високого рівня і економічні готелі категорії 5 *,
• Otium Hotels - стандартні готелі категорії 5 *,
• Otium Family Hotels - стандартні готелі категорії 5 * для сімейного відпочинку, з номерами більшої площі, великою територією і наявністю концепції Sun Family Club,
• Otium Senses Hotels - готелі 5 * для відпочиваючих без дітей,
• Otium Style Hotels - стильні фешенебельні готелі категорії 5 *,
• Otium Boutique Hotels - готелі високого рівня з місцевим колоритом, розташовані в історичних або сучасних будівлях.

Стрімке зростання власної готельної мережі не могло не позначитись на планах туроператора Coral Travel у прийдешньому сезоні Літо-2020. За словами директора Coral Travel Тетяни Прокопенко , туроператор планує збільшити обсяг продажів на 40% у порівнянні з минулим роком та досягнути позначки 420 тис відправлених туристів по всім напрямках туроператора.
Задля цього туроператор збільшив свої пропозиції для споживача на 160 популярних готелів, а кількість ексклюзивних готелів за чотирма основними напрямками туроператора – Туреччина, Єгипет, Іспанія та Греція зросла на 53 готелі.
Крім того значно розширено чартерну програму літніх напрямків від Coral Travel. До вже звичних чартерних програм цього літа туроператор додасть 10 нових маршрутів :
з Харькова та Львова до Бодруму (Туреччина), зі Львова, Запоріжжя та Харькова до Хургади (Єгипет), зі Львова до Геракліона та Родоса (Греція), з Києва до Енфіди (Туніс), з Харькова та Запоріжжя до турецького Кайсері.

Завдяки трансляції заходу наживо, до гостей , що зібрались у конференц-залі готелю Hilton Kyiv, змогли приєднатись численні партнери туроператора Coral Travel з усіх куточків України. По закінченні офіційної частини заходу OTI Hotels & Resorts Evolution 2020 , на присутніх очікував фуршет у супроводі легкої музики та приємне спілкування. ПОДІЛИТИСЯ: