28.12.2021
Новорічні прем єри від Kompas Ukraine
Новорічні прем єри від Kompas Ukraine
Туроператор KOMPAS Ukraine та авіакомпанія МАУ розпочали спільну програму чартерних рейсів двома прем'єрами.
27 грудня авіакомпанія МАУ на замовлення туроператора KOMPAS Ukraine виконала чартерні рейси до мексиканського Канкуна та до Сейшельських островів
Зранку Boeing 767-300 португальської чартерної авіакомпанії EuroAtlantic Airways, партнер авіакомпанії МАУ, здійснив перший в історії українського туристичного ринку чартерний рейс з Києва до Канкуна. Широкофюзеляжний літак, який МАУ отримала на умовах мокрого лізингу, пропонує два класи обслуговування - економічний з розташуванням крісел за схемою 2-4-2 , та бізнес, крісла в якому розкладаються у горизонтальну кровать з компонуванням 1-2-1 . Рейс було виконано з технічною посадкою в аеропорту Лісабона (Португалія).
Під час польоту пасажирам пропонують харчування та напої, також вони можуть скористатись індивідуальною системою розваг (англійською).
Окрім рейсів до Мексики, борт, на якому протягом зимового сезону працюватиме змішаний українсько-португальський екіпаж, також буде задіяний для виконання інших далекомагістральних чартерних програм туроператора KOMPAS Ukraine - Домініканська Республіка та Мальдівські острови.
Близько опівночі ще один приємний новорічний подарунок - чартерний рейс до Сейшельських островів. Для виконання цього перельоту (загалом програма передбачає 3 рейси протягом святкових дат) було задіяно літак МАУ Boeing 737-800, а на шляху до аеропорту Мае було зроблено технічну посадку в аеропорту Рас ель Хайма (ОАЕ). 
До речі, чартерні рейси з України одного разу вже зустрічали на Сейшельських островах. У далекому 1996 році новорічний рейс на літаку ІЛ-62 виконала існуюча на той час національна авіакомпанія Air Ukraine. 
ПОДІЛИТИСЯ: