12.12.2019
Новини новорічного Дубая
Новини новорічного Дубая
Під час святкування Різдва та Нового року на гостей Дубая очікує насичена розважальна програма. Спеціальний новорічний базар Madinat Jumeirah Festive Market (13-28.12) створить святковий настрій для усіх поціновувачів особливих подарунків. В центрі Дубая у новорічну ніч відбудеться світлове шоу та неповторне водно-музичне шоу танцюючого фонтану. У районі Downtown також буде розміщено декілька спеціальних майданчиків для оглядку фейєрверків на фоні Burj Khalifa. Святкові програми відбудуться на курортах Atlantis The Palm, Burj Al Arab та парку Global Village.   
З 26 грудня по 01 лютого 2020 на шанувальніків шопінга очікує традициійний п'ятитижневий Dubai Shopping Festival (DSF). Для зручності шопоголиків більшість торговельних центрів подовжили cвій час роботи : Dubai Mall буде відкрито з 10.00 до 00.00, а Mall of Emirates до 01.00. Окрім величезного вибору пропозицій від відомих світових брендів, кожний учасник шопінг-марафона отримає шанс випробувати долю у розиграші, який організований Infiniti та Nissan.  
В рамках фестивалю #WOWJBR, що проходить в районі Juneirah Beach Residence, на пляжі відкрито ковзанку з майданчиком для проведення різноманітних заходів у вигляді гігантского іглу (зимовою кульоподібної халабуди ескімосів). Для гостей свята підготовлено різноманітну розважальну програму : брейк-данс від Санта Клауса та його помічників, перфоманси від персонажів фільмів "Гринч", "Лускунчик" та "Один вдома". Фестиваль працюватиме кожні вихідні до 27 грудня. Всі заходи безкоштовні та не мають обмежень за віком.
ПОДІЛИТИСЯ: