16.09.2019
Нові можливості для пасажирів flydubai
Нові можливості для пасажирів flydubai
Авіакомпанія flydubai зі штаб-квартирою в Дубаї оголошує про перенесення вильотів та прильотів рейсів по семи напрямках з поточного терміналу 2 в термінал 3 Міжнародного аеропорту Дубая (DXB). Інші рейси як і раніше будуть здійснюватися з терміналу 2 даного аеропорту.
З 27 жовтня 2019 року рейси в Алмати (Казахстан), Басру (Ірак), Дар-ес-Салам (Танзанія), Занзібар (Танзанія), Кіліманджаро (Танзанія), Нур-Султан (Казахстан) і Софію (Болгарія) будуть здійснюватися з терміналу 3 Міжнародного аеропорту Дубая (DXB). До 27 жовтня ці напрямки будуть обслуговуватися терміналом 2 Міжнародного аеропорту Дубая (DXB). Ці географічні точки були обрані в рамках стратегічного партнерства Емірейтс та flydubai, щоб зробити пересадки швидшими та зручнішими для пасажирів.
З перенесенням семи рейсів в терміналу 3 Міжнародного аеропорту Дубая (DXB) загальна кількість напрямків, що обслуговуються з цього терміналу, налічує 22 напрямки. Партнерство Емірейтс і flydubai виходить далеко за межі кодшерінгового угоди та включає спільні ініціативи щодо комерційних операцій, поліпшення користувацького досвіду, планування маршрутів, співпраці з аеропортами, а також загальну програму лояльності.
Старший віце-президент по роботі з аеропортами flydubai Алекс Макензі зазначив:
«У міру розширення нашого стратегічного партнерства з Емірейтс, перенесення рейсів по ще семи напрямках в термінал 3 Міжнародного аеропорту Дубая (DXB) став логічним кроком після успішної першої хвилі в минулому році. Це дозволить підвищити стикувальну доступність. Працюючи разом, Емірейтс і flydubai готові надати пасажирам нові можливості подорожей з пересадками в одному з найбільших авіавузлів світу – в Дубаї».

Пасажири, які забронювали перельоти за цими напрямками, зможуть зареєструватися на рейс на стійках реєстрації пасажирів економічного та бізнес-класів в зоні вильоту терміналу 3 Міжнародного аеропорту Дубая (DXB). Пасажири бізнес-класу отримають доступ в бізнес-лаунж терміналу, а також зможуть пройти паспортний контроль і перевірку безпеки в пріоритетному порядку. Транзитні пасажири заощадять час, адже тепер їм не потрібно буде добиратися з одного терміналу аеропорту в інший при пересадці.
Пасажири, які забронювали квитки на рейси за вказаними напрямками після 27 жовтня 2019 року, будуть заздалегідь проінформовані про зміну терміналу в індивідуальному порядку.
Забронювати квитки можна на офіційному сайті авіакомпанії , в мобільному додатку flydubai, по телефону контактного центру в Дубаї (+971) 600 54 44 45. Також придбати квитки можна в туристичних магазинах flydubai або в турагентствах.

ПОДІЛИТИСЯ: