15.09.2019
Норвегія стане ближче - новий рейс авіакомпанії SAS до Осло
Норвегія стане ближче - новий рейс авіакомпанії SAS до Осло
З початком зимового IATA періоду в аеропорту Бориспіль зустрічатимуть ще одного відомого європейського перевізника. У травні цього року про наміри розпочати (хоча коректніше буде - відновити) прямі рейси між українською та норвезькою столицями анонсувала авіакомпанія SAS. Отже, починаючи з 26 жовтня, тричі на тиждень, по вівторках, четвергах та суботах, літаки скандинавської авіакомпанії з'єднають Осло та Київ. Зазначимо, що з відкриттям цього маршруту, на мапі Північної Європи залишиться лише одна столиця, з якою українці не мають прямого авіасполучення - це ісландське місто Рейк'явик.
До речі, продаж квитків за новим маршрутом розпочато, їх вартість починається від 2100 грн в один бік, без урахування вартості багажу. На маршруті буде експлуатуватись Boeing 737-800 з двома класами обслуговування - економічним та бізнес. 
Скандинавські авіалінії SAS (Scandinavian Airlines System) – провідна авіакомпанія Скандинавії, яка базується в Стокгольмі. SAS є мультинаціональною авіакомпанією оскільки була створена у 1946 році шляхом об’єднання флагманських авіаперевізників Данії, Швеції та Норвегії. Авіакомпанія є членом-засновником Star Alliance. У Scandinavian Airlines System три основних хаби — Копенгаген, Стокгольм-Арланда та Осло-Гардермуен. Флот авіакомпанії складається з 164 літаків. Варто згадати, що авіакомпанія вже літала до Києва з Копенгагена, проте, у 2011 році цей рейс було скасовано у зв’язку з економічною недоцільністю.
ПОДІЛИТИСЯ: