23.05.2020
Нарешті маємо позитивні новини з Туніса
Нарешті маємо позитивні новини з Туніса
Уряд Туніської Республіки , враховуючи покращення епідеміологічної ситуації в країні, прийняв рішення про послаблення карантинних заходів : починаючи з 04 червня з 50% завантаженням відкриватимуться готелі, кафе та ресторани, мечеті, музеї та археологічні об'єкти. Про це повідомляє видання Daily Star.
"Готелі розпочали імплементацію профілактичних заходів та навчати персонал у відповідності до розроблених та затверджених Мініістерством туризма санітарних протоколів" - повідомляє Національний офіс з туризма Тунісу.
Фінальне скасування всіх карантинних заходів та обмежень заплановано на 14 червня за умов збереження позиивної динаміки розповсюдження коронавірусу. Наразі переміщення між провінціями все ще заборонено, більш того у період святкування Ід аль-Фітр, одного з головних мусульманських свят з нагоди закінчення Рамадана, контроль буде посилено.
Експерти вважають, що у разі зняття всіх обмежень з 14 червня, десь з липня Туніс розпочне приймати іноземних туристів, отже є шанс потрапити на відпочинок до африканської перлини Середземномор'я ще цього року.
Нагадаємо, що за інформацією Міністерства культури та туризма Турецької Республіки, країна розпочне приймати українських туристів з 15 липня.
До початку карантину, рейси з України до Туніса (Енфіда) планували виконувати три авіакомпанії - AZUR air Ukraine разом з туроператором ANEX Tour, SkyUp Airlines спільно з туроператором JoinUP! та авіакомпанія МАУ на замовлення декількох укрїанських туроператорів.
ПОДІЛИТИСЯ: