06.08.2021
Найкращі аеропорти світу 2021 : сингапурську гегемонію перервано
Найкращі аеропорти світу 2021 : сингапурську гегемонію перервано
Британська консалтингова компанія Skytrax оновила рейтинг аеропортів світу за результатами опитування пасажирів зі 100 країн світу.

За результатами опитування пасажирів, що здійснювалось з серпня 2020 по липень 2021, у номінації Best Airport in The World 2021 нарешті перервано гегемонію сингапурського аеропорту Чангі. Отже, цьогоріч найкращим аеропортом світу визнано міжнародний аеропорт Хамад, що розташований у столиці Катару - Досі.

Друге місце посів токійський аеропорт Ханеда, а згадуваний аеропорт Чангі замкнув чильну трійку найкращих повітряних воріт світу. У першій десятці аеропортів, окрім трійки найкращих, три представника з Європи - Мюнхен (6-е місце), Цюрих (7) та Лондон-Хітроу (8) і чотири з Азії - Інчхон (4-е місце, Південна Корея), Токіо Наріта (5, Японія), Кансай (9, Японія) та Гонконг (10).

Переможцями в інших номінаціях стали :
- World's Best Airport Staff - Чангі (Сингапур);
- World's Cleanest Airport - Ханеда (Токіо);
- Best Airport by PAX Number - Байюнь (Гуанджоу);
- World's Most Improved Airport - Стамбул (Стамбул);
- World's Best Regional Airport - Центрейр (Нагоя);
- World's Best Airport Security - Інчхон (Сеул)

Щодо переможця у номінації Best Airport in The World 2021, міжнародний аеропорт Хамад добре відомий українським пасажирам, адже базова авіакомпанія Qatar Airways виконує щоденні рейси між Дохою та Києвом. Незважаючи на те, що Катар все ще закритий для міжнарожного туризма, починаючи з 03 вересня Qatar Airways збільшить частоту виконання рейсів до Києва з щоденного до 10 рейсів на тиждень. Нові рейси виконуватимуться на літаках Airbus 320 з двома класами обслуговування - бізнес та економічним. Завдяки збільшенню кількості рейсів , українські пасажири отримають ще більше можливостей подорожувати світом, користуючись зручними стиковками у міжнародному аеропорту Хамад.
   
ПОДІЛИТИСЯ: