09.08.2020
На початку вересня Lufthansa відновить ще один український маршрут
На початку вересня Lufthansa відновить ще один український маршрут
Німецька авіакомпанія Lufthansa оголосила про відновлення другого українського маршрута - Мюнхен - Київ, починаючи з 7 вересня - повідомляє прес-служба авіаперевізника.

Флагманська авіакомпанія Німеччини була серед перших іноземних авіакомпаній, що відновили авіаційне сполучення з Україною : з 16 червня перевізник розпочав виконання рейсу за маршрутом Франкфурт - Київ, який, незважаючи на обмеження для українських пасажирів, наразі є щоденним.

Щодо маршрута Мюнхен - Київ, з 7 вересня Lufthansa виконуватиме рейс тричі на тиждень, по понеділках, середах та п'ятницях. До початку пандемії цей рейс виконувався двічи на день.

Станом на сьогодні, Lufthansa Group представлена в Україні рейсами трьох авіакомпаній : Lufthansa виконує рейси з Франкфурта, Swiss - з Цюриха, а Austrian Airlines нещодавно відновила рейс з Відня. Всі маршрути пов'язують європейські міста з української столицею. Рейси до регіональних аеропортів України, що виконувались по початку пандемії, наразі призупинено та про термін їх відновлення достеменно невідомо.

ПОДІЛИТИСЯ: