02.08.2020
На Мальдівах відкрито понад 60 готелів та резортів (перелік)
На Мальдівах відкрито понад 60 готелів та резортів (перелік)

Відучора для інозменого туризма відкрились заселені Мальдівські острови, наразі більше 60 об'єктів розміщення відновили роботу та прийматимуть гостей - повідомляє maldives.net.mv

Протягом двох останніх тижнів, відколи Мальдівські острови офіційно відновили іноземний туризм, кількість працюючих готелів та інших об'єктів розміщення зросла до 62.

Станом до 15 липня, коли іноземний туризм на островах було заборонено через поширення коронавірусу, лише 15 з більш ніж 150 ліцензованих об'єктів розміщення було відкрито. Після 15 липня відновили свою рооту ще 24 резорти, з 1 серпня додалось ще 23. Після 1 вересня на островах відкриються ще 23 об'єкти, а у жовтні ще 31.

Повний перелік об'єктів розміщення, що вже відкрито або планується відкритись протягом наступних місяців за посиланням.

Нагадаємо, що Мальдіви було офіційно відкрито для іноземного туризма , починаючи з 15 липня. Саме з цієї дати готелі та інші об'єкти розміщення на незаселених островах розпочали приймати перших туристів. Щодо заселених островів, початок відновлення іноземного туризма відбувся учора, 1 серпня.

Мальдіви не вимагають від пасажирів, що прибувають в міжнародний аеропорт Мале або круїзними лайнерами, ані тестування, ані необхідності проходження карантинних заходів. Проте у разі виявлення відповідних симптомів, пасажир та особи, що його супроводжують, мають зробити тест на коронавірус за власний кошт. 30-денну візу по прибуттю на Мальдіви отримуватимуть всі без винятку туристи, що матимуть відповідне бронювання в одному з ліцензованих об'єктів розміщення.

Пандемія коронавірусу спричинила суттєве зниження попиту на відпочинок на Мальдівських островах. Якщо до початку епідемії влада Мальдівських островів розраховувала на рекордні 2 млн. іноземних візитерів за підсумками 2020 року, то зараз показник змінено : за позитивним сценарієм до кінця року тут очікують на трохи більше, ніж 800 тис. туристів.

Раніше повідомлялось, що завдяки зручному стикуванню рейсів flydubai та Emirates в міжнародному аеропорту Дубай (DXB) українці отримали нагоду відпочити на Мальдівських островах. Головною умовою подорожі на Мальдіви через Дубай є наявність негативного ПЛР-тесту на коронавірус, що зроблений в авторизованій лабораторії не раніше 96 годин до перетину кордону. Роздрукований та перекладений на англіську чи арабську результат ПЛР-тесту має бути пред'явлений пасажиром під час реєстрації на рейси Київ-Дубай (flydubai) та Мале - Дубай (Emirates)

ПОДІЛИТИСЯ: