08.12.2021
767 замість 777 : МАУ відмовляється від літаків-гігантів та отримає борт у мокрий лізинг
767 замість 777 : МАУ відмовляється від літаків-гігантів та отримає борт у мокрий лізинг
Авіакомпанія МАУ та туроператор "Компас" анонсували спільну програму далекомагістральних чартерних рейсів - про це повідомляє прес-служба авіаперевізника.

Наприкінці грудня туроператор "Компас" розпочинає виконання чартерних програм на популярні пляжні курорти - 27 грудня буде виконано перший рейс до мексиканського Канкуна, 29 грудня - до аеропорту Велана, що на Мальдівських островах, а 30 грудня - до Домініканської Республіки. Партнерським перевізником зазначених програм туроператора виступає авіакомпанія МАУ.

Ще у жовтні туроператор анонсував далекомагістральні чартерні рейси на зимовий сезон 2021 - 22 рр, щоправда мова тоді йшла про літаки-гіганти Boeing 777-300ER, які мали поповнити флот МАУ виключно для виконання замовлених програм "Компаса". Але як стало відомо з сьогоднішнього релізу, вказані рейси виконуватимуться на літаку Boeing 767-300ER португальської авіакомпанії EuroAtlantic, який МАУ отримає на умовах мокрого лізингу. Це означає, що португальський перевізник бере на себе зобов'язання щодо технічного забезпечення та виконання рейсу, а МАУ доповнить команду україномовними бортпровідниками.

Заявлений туроператором "Компас" літак Boeing 767-300ER авіакомпанії EuroAtlantic одночасно може перевозити 267 пасажирів, в тому числі 16 в бізнес класі, та 251 - в економічному. Крісла в економічному класі розташовані за схемою 2-4-2, в бізнес класі - 1-2-1 та розкладаються горизонтально. Всі крісла у літаку оснащені розважальною системою, але виключно з англомовним контентом.
Нагадаємо, що рейси за аналогічними далекомагістральнимии маршрутами протягом зимового сезону також виконуватиме авіакомпанія AZUR air Ukraine на замовлення туроператора ANEX Tour. Наприкінці грудня флот авіакомпанії має поповнити літак-гігант Boeing 777-300ER вмісткістю 500+ пасажирів
  
ПОДІЛИТИСЯ: