01.03.2021
МАУ святкує початок польотів українців до Грузії
МАУ святкує початок польотів українців до Грузії
Відсьогодні Грузія офіційно відкрила повітряні кордони для іноземних громадян, в тому числі для українців. У зв'язку щ цим авіакомпанія МАУ підготувала спеціальні пропозиції для своїх пасажирів - повідомляє прес-служба перевізника.
Авіакомпанія «Міжнародні Авіалінії України» повідомляє про старт весняних знижок на послуги на рейсах МАУ по маршруту Київ-Тбілісі-Київ. Акційні пропозиції будуть діяти у період з 1.03.2021 по 31.03.2021 та присвячені початку туристичних подорожей українців до Грузії. Усім пасажирам рейсів за вказаним маршрутом пропонуються наступні акційні послуги:

✈ Безкоштовний вибір місця на борту. Скористатися послугою можна через особистий кабінет «Керування бронюванням», під час придбання квитка або під час проходження онлайн реєстрації на рейс. Пасажири можуть обрати будь-яке місце в салоні літака абсолютно безкоштовно. Нагадуємо, що онлайн реєстрація на більшість рейсів відкривається за 48 годин до вильоту.

✈ Знижка у розмірі 50% на додаткову ручну поклажу. Оформити послугу можливо під час придбання квитка, через особистий кабінет «Керування бронюванням», заповнити форму зворотного зв’язку чи оплатити сервіс безпосередньо в аеропорту.

✈ Апгрейд до бізнес-класу за ціною 125 євро. Оформлення сервісу відбувається на стійці реєстрації в аеропорту не раніше, ніж за 4 години до вильоту рейсу.

✈ Додаткові милі пасажирам, що часто літають. Усім пасажирам, які подорожують у вказаний період та є учасниками Panorama Club, будуть нараховані подвійні милі. Також, подвійні милі нараховуються за оформлення додаткових послуг. Про умови автоматичного нарахування миль можна ознайомитись на офіційному сайті МАУ.

Нагадуємо, що авіакомпанія МАУ пропонує своїм пасажирам зручний розклад рейсів та збільшення частоти польотів за маршрутом Київ-Тбілісі-Київ.
ПОДІЛИТИСЯ: