28.05.2020
МАУ оголосила план відновлення польотів
МАУ оголосила план відновлення польотів
Авіакомпанія МАУ, яка анонсувала відновлення польотів з 1 липня, планує виконання міжнародних середньомагістральних та внутрішніх рейсів з використанням 14 літаків - йдеться у матеріалі avianews.com з посиланням на повідомлення перевізника.
На першому етапі відновлення авіарейсів МАУ планує операції за моделлю point-to-point та виконувати лише ті маршрути, що зможуть забезпечити достатнє завантаження літаків без транзитних потоків. На наступному етапі авіакомпанія має намір збільшити кількість відновлених міжнародних напрямків та залучити додаткові 14 літаків, але це відбудеться не раніше квітня 2021 року. Саме в цей період авіакомпанія розраховує відновити також й свої далекомагістральні напрямки до США, Канади та Індії.
"Далекомагістральний флот МАУ буде скорочено, виходячи з нагальних потреб першого етапу відновлення маршрутної мережі. В подальшому рішення щодо доцільності використання широкофюзеляжних літаків прийматиметься в залежності від наявності трафіка та змін на ринку авіаперевезень" - заявили в МАУ.
Раніше про більш важкий процес відновлення далекомагістральних маршрутів у порівнянні з середньомагістральними , а також зменшення попиту на експлуатацію широкофюзеляжних літаків висловлювались представники багатьох інших європейських авіаперевізників, зокрема Lufthansa Group.
У зв'язку із суттєвим скороченням маршрутної мережі, МАУ планує звільнити близько 900 співробітників та запровадити сервісні зміни для роботи в нових умовах - зокрема буде спрощено тарифну сітку, зменшено кількість місць в салонах бізнес класу, пасажирам надаватимуть можливість самостійно вносити зміни у бронювання.
Щодо планів, до кінця 2020 року МАУ має намір надати послуги з перевезень приблизно 2 млн. пасажирів, що вчетверо менше за показник минулого року (майже 8 млн.). За інформацією перевізника, до початку пандемії коронавірусу послугами МАУ вже скористались 986 тис. пасажирів, тобто майже половина від прогнозованого річного об'єму.
Раніше повідомлялось, що авіакомпанія скасувала всі свої далекомагістральні маршрути щонайменше до квітня 2021 року, а Президент МАУ Євген Дихне спрогнозував відновлення авіаційної галузі до рівня 2019 року не раніше 2023 року.
ПОДІЛИТИСЯ: