07.11.2019
МАУ : ніякого банкрутства, лише оптимізація
МАУ : ніякого банкрутства, лише оптимізація
Авіакомпанія МАУ всерйоз налаштована позбавитись збиткових рейсів, навіть незважаючи на тривалу історію їх виконання. 
Нагадаємо, що 25 жовтня Президент МАУ Євген Дихне анонсував значні зміни у зимовому розкладі перевізника, пояснивши це нагальною потребою повернути авіакомпанію у зону прибутковості. Багато  експертів звернули увагу на скасування рейсів до Пекіна та зменшення частоти виконання польотів до Бангкока до трьох щотижня. Саме на цих напрямках МАУ була єдиною авіакомпанією, яка виконувала прямі рейси. Тим не менш, оптимізацію тайського напрямку буде подовжено : у літньому розкладі МАУ, тобто з 29 березня 2020 року рейс Київ - Банкок взагалі відсутній.
Крім того, починаючи з 14 січня 2020 МАУ зупиняє виконання власного рейсу до польского Кракова.
Якщо причиною скасування рейсів до Пекіна та Бангкока є подорожчання вартості рейсів у зв'язку з необхідністю додаткового обльоту теріторії РФ, то у випадку з Краковом МАУ програла конкурентну боротьбу лоукостам, які також виконують рейси за цим маршрутом : Ryanair - 5 разів на тиждень, Wizz Air - чотири рази на тиждень.   
Пасажирам скасованих рейсів авіакомпанія запропонує альтернативні рейси за наявності або повернення коштів за невикористаний квиток або його частку.
ПОДІЛИТИСЯ: