26.09.2020
Маршрут Анталія - Київ серед найпопулярніших у світі за кількістю пасажирів
Маршрут Анталія - Київ серед найпопулярніших у світі за кількістю пасажирів
За підсумками минулого тижня рейс Анталія - Київ увійшов до ТОП-20 маршрутів світу за кількістю запропонованих пасажирських крісел - повідомляє Friendly Avia Support з посиланням на статистику від Cirium.com.

Аналізуючи статистику ТОП-20 міжнародних маршрутів за кількістю запропонованих крісел , Олександр Ланецький, CEO та власник Friendly Avia Support відзначає, що на відміну від даних відповідного періоду 2019 року в цьогорічному рейтингу практично відсутні рейси з аеропортів Азії та США.

На думку експерта більшість авіакомпаній вимушено змінили цьогорічні пріоритети у зв'язку з тим, що Китай, Південна Корея, Австралія, США та Сингапур практично закрили кордони для іноземного туризма через поширення коронавірусу. Цей факт змусив перевізників переглянути свої плани щодо польотів за цими напрямками. 

Натомість перші позиціїї рейтингу за підсумками 38 тижня 2020 року посіла країна, що максимально спростила процедуру перетину власних кордонів для іноземних пасажирів - Туреччина. Протягом минулого тижня найбільшу кількість пасажирських крісел було запропоновано на маршруті Анталія - Москва, близько 80 тис. Рейси зі Стамбула до Лондона та Москви посіли 3 та 4 сходинку рейтингу з показником близько 30 тис. крісел на кожному з маршрутів. Крім того, вперше в подібному рейтингу з'явилась Україна : маршрут Анталія - Київ став 18-м у чільній двадцятки з показником близько 20 тис. крісел та майже вдвічі перевищив показник аналогічного періоду минулого року.

Серед інших рейсів першої світової двадцятки переважають маршрути на відпочинок та значно поменшало , в порівнянні з 2019 роком, так званих бізнес маршрутів.

ПОДІЛИТИСЯ: