05.06.2020
Мальта відкривається з 01 липня....українці мають зачекати
Мальта відкривається з 01 липня....українці мають зачекати
Міністерство туризма та захисту прав споживачів Мальти спільно з Мальтійським управлінням з туризма оголосили про відновлення міжнародного туризма - з 1 липня відкривається аеропорт та поновлюються комерційні рейси. Про це повідомляє портал profi.travel.

Авіаційне сполучення відновлюватиметься поетапно. Першими Мальти зможуть дістатись пасажири 19 країн та регіонів: Австрії, Данії, Ізраїлю, Ірландії, Ісландії, Кіпру, Латвії, Литви, Люксембургу, Німеччини, Словаччини, Угорщини, Фінляндії, Чехії, Швейцарії, Естонії, а також островів Сицилія та Сардінія.
"Ці країни входять до переліку перших так званих "безпечних коридорів", з яким мальтійський уряд уклав угоду про безперешкодний пасажиропотік. Мається на увазі, що мешканці зазначених країн не проходитимуть додатковий тест на коронавірус та не дотримуватимуться карантину по прибуттю на Мальту. Схожі умови розповсюджуються й на мальтійських громадян, які прямуватимуть до країн з вказаного переліку" - йдеться у релізі Мальтійського управління з туризма.
Керівник групи сегментного маркетингу Мальтійського управління з туризма Карло Мікаллеф впевнений, що відкриття аеропорту матиме фундаментальне значення для відновлення туристичної індустрії країни.
"Ми зможемо поновити операції на тих ринках, де вже зняті обмеження на пересування громадян та вітатимемо туристів на Мальті, Гозо та Коміно. Впевнені, що перелік країн, громадяни яких зможуть вільно відвідувати Мальту, незабаром збільшиться , отже з нетерпінням будемо чекати на зустріч" - зазначив він.
Інформації стосовно дати відновлення авіаційного сполучення між Мальтою та Україною наразі немає. Торік, авіакомпанія Air Malta виконувала регулярні рейси до Києва двічі на тиждень.
ПОДІЛИТИСЯ: