26.12.2020
Мальдіви зустріли пасажирів відразу двох українських літаків
Мальдіви зустріли пасажирів відразу двох українських літаків
Міжнародний аеропорт Велана, що на Мальдівських островах, 26 грудня зустрів водяною веселкою відразу два українських літака.

Зважаючи на коронавірусні обмеження багатьох країн світу, Мальдівські острови залишились чи не єдиним напрямком у басейні Індійського океану, що відкритий для іноземного туризма. Не дивно, що попит на цей острівний відпочинок збільшився й в Україні. Разом з низкою регулярних рейсів з пересадкою в Стамбулі, Дубай, Досі й інших, в період Різдвяних та Новорічних свят з Києва до Мальдівів буде виконано серію чартерних рейсів українськими авіакомпаніями на замовлення туроператорів.

Саме сьогодні, 26 грудня, перші два чартерні рейси прибули до міжнародного аеропорту Велана, що розташований у Мале - столиці Мальдівських островів.

Рейс авіакомпанії AZUR air Ukraine , що було виконано на замовлення туроператора ANEX Tour, прибув на Мальдівські острови зранку, а опівдні в аеропорту зустрічали літак авіакомпанії МАУ, яка виконала рейс на замовлення туроператора Kompas Ukraine.

Обидві українські авіакомпанії виконують безпосадкові рейси до Мальдівських островів на літаках Boeing 767-300. Згідно інформації з сайтів туроператорів-замовників, окрім сьогоднішнього , чартерні рейси з Києва на Мальдіви на крилах МАУ будуть виконані також 01, 09 та 18 січня 2021. Щодо чартерної програми AZUR air Ukraine, замовник рейсів, туроператор ANEX Tour, планує виконання програми до 15 березня. Рейси виконуватимуться один раз на 5-6 днів, а наступний очікується 02 січня 2021 року.
Нагадаємо : аби потрапити на відпочинок на Мальдівські острови, пасажири мають надати підтверждення негативного ПЛР-тесту, що зроблений за 96 годин до посадки на перший міжнародний рейс ( у разі стикувального маршруту). Станом на сьогодні Мальдівські острови знаходяться у "зеленому" переліку країн МОЗ України, отже після повернення додому самоізоляція або ПЛР-тест непотрібні.
ПОДІЛИТИСЯ: