01.08.2020
Місяць тому Україна та Туреччина відновили авіасполучення - перші підсумки
Місяць тому Україна та Туреччина відновили авіасполучення - перші підсумки
Минув місяць з 1 липня, коли завдяки домовленностям високопосадовців обох країн, Україна та Туреччина відновили регулярне та чартерне авіасполучення.

Не варто було очікувати, що обсяги авіаперевезень між двома країнами відразу сягнуть докризового рівня, проте місяць потому ми спостерігаємо позитивну та обнадійливу динаміку.

Регулярні перевезення станом на сьогодні виконують турецькі авіакомпанії - Turkish Airlines та Pegasus Airlines, а також українська МАУ.

Національний перевізник Турецької Республіки протягом останнього місяця відновив власні рейси з міжнародного аеропорту Стамбул (IST) до трьох українських аеропортів - Києва (Бориспіль), Одеси та Львова, а вже з 2 серпня додасть ще три - Харків, Запоріжжя та Херсон. Отже , за географією польотів, Turkish Airlines відновила докризову мережу українських маршрутів.

Щодо Pegasus Airlines, турецький лоукост відновив рейси зі стамбульського аеропорту Сабіха-Гекчен до Харкова, Львова та Запоріжжя, з'єднав щоденним рейсом Київ (Бориспіль) та Анкару, а також запровадив низку рейсів до популярних турецьких курортів : з Києва до Ізміра, Даламана та Бодрума, а також зі Львова до Бодрума.

Авіакомпанія МАУ протягом липня відновила рейс між Києвом та Стамбулом (чотири рази на тижень) та між Одесою та Стамбулом.

Протягом місяця суттєво збільшили свої обсяги чартерних перевезень українські авіакомпанії, що виконують рейси до популярних турецьких курортів. Сьогодні, 1 серпня, з міжнародного аеропорту "Бориспіль" українськими авіакомпаніями було здійснено 19 (!) чартерних рейсів, в тому числі 15 до Анталія, по 2 - до Даламану та Бодруму. Також чартерне авіасполучення до Туреччини відновлено з основних регіональних аеропортів - Дніпра, Запоріжжя, Львова, Одеси та Харкова.

Нагадаємо, що станом на сьогодні Туреччина не вимагає від українських мандрівників наявність негативного ПЛР-тесту на Covid-19, а також знаходиться у "зеленій" зоні українського МОЗу, отже при поверненні до України пасажири не потребують ані тестів, ані 14-денної самоізоляції.
ПОДІЛИТИСЯ: