14.05.2020
Lufthansa Group анонсує план повернення до польотів
Lufthansa Group анонсує план повернення до польотів
У прес-релізі, який було опубліковано у зв'язку з відновленням польотів німецького перевізника з Франкфурта до Києва, починаючи з 01 червня 2020, Lufthansa Group оголосила план повернення до польотів всіх авіакомпаній, що входять до групи.
Протягом червня група планує відновити більше 106 напрямків у Європі та 20+ далекомагістральних маршрутів, а на кінець місяця кількість щотижневих рейсів має сягнути позначки 1800.
"Наш червневий розклад польотів дозволить надати друге дихання всій авіаційній інфраструктурі, яка є значною частиною економіки Німеччини та Європи. Саме тому, крок за кроком ми продовжуватиме відновлення нашої маршрутної мережі протягом наступного місяця аби поєднати Європу з іншим світом" - прокоментував подію Гаррі Хохмейстер - член Наглядової Ради німецької Lufthansa AG.
Окрім Києва, протягом першої половини червня, авіакомпанія Lufthansa відновить близько 70 європейських маршрутів зі своїх хабів у Франкфурті та Мюнхені, а також 19 далекомагістральних напрямків.  

ЩОДО ІНШИХ АВІАКОМПАНІЙ ГРУПИ :
Austrian Airlines прийняла рішення про перенесення дати відновлення рейсів з 31 травня на 07 червня. Деталі щодо маршрутів будуть опубліковані пізніше

SWISS наступного місяця відновлює свої Середземноморські маршрути , а також рейси до головних міст Європи. Стосовно міжконтинентальних напрямків, вони також частково будуть відновлені у червні.

Eurowings минулого тижня анонсував відновлення рейсів зі своїх баз у Дюсельдорфі, Кельні, Гамбурзі та Штутгарті за 15 холідей напрямками у Іспанії, Греції, Португалії та Хорватії.

Brussels Airlines планує часткове повернення до польотів, починаючи з 15 червня 2020
Всі пасажири, що планують скористатися рейсами Lufthansa Group, мають чітко дотримуватись карантинних правил країн прибуття, а також користуватися засобами індивідуального захисту, що закривають ніс та рот, під час польоту - підсумовується у релізі Lufthansa Group  
ПОДІЛИТИСЯ: