07.05.2020
Легендарний Atlantis відновлює роботу
Легендарний Atlantis відновлює роботу
Курортний комплекс Atlantis The Palm 5* одним з перших готелів на штучному острові Palm Jumeirah в Дубай частково відновив роботу після послаблення карантинних заходів та зняття обмежень в Еміратах. 
Станом на сьогодні відкрито ресторан та частину торговельних галерей, що розташовані на першому поверсі комплексу. Гостям комплексу рекомендовано заздалегідь бронювати місця, адже всі ресторани працюватимуть з завантаженням не більше 30% від стандартного. Також буде скорочено кількість посадкових місць з дотриманням відстані між столами 2-3 метри.
Окрім ресторанів та галерей, частково відновить роботу спа-центр ShuiQi - гості зможуть скористатися послугами перукаря та зробити манікюр.
Щодо родзинки комплексу Atantis The Palm , аквапарку Aquaventure, він залишається закритим відповідно до рішення уряду Дубай, адже запроваджені послаблення карантинних заходів не розповсюджуються на кінотеатри та розважальні центри. Тим не менш, в готелі запевнили щодо готовності видкрити аквапарк як тільки отримують відповідний дозвіл влади. 
Станом на сьогодні більшість готелів в Дубай та інших еміратах зачинені, незважаючи на "зелене світло" з боку влади ОАЕ. Це пов'язано з тим, що після загального дозволу щодо діяльності готелів у країні, остаточне рішення про відкриття приймають їх власники. Зважаючи на певні законодавчі обмеження щодо діяльності в період пандемії, більшість готелів все ще вагається стосовно економічної доцільності операцій в цей період.
Окрім Atlantis The Palm на сьогодні в Еміратах поновили свою діяльність Fairmont Ajman 5*, Fairmont Fujairah 5*, Waldorf Astoria Ras Al Khaimah 5* та деякі інші. Більшість експертів прогнозують, що , незважаючи на певні обмеження, більшість готелів відкриються наприкінці травня, коли розпочнуться свята з нагоди завершення священого місяця Рамадан і громадяни арабських країн відправляться на відпочинок.     

 

 

 

 

ПОДІЛИТИСЯ: