10.11.2019
Літак SkyUp Airlines, який зазнав ушкодженя в аеропорту Шарм-ель-Шейх, відновлено та повернуто до експлуатації
Літак SkyUp Airlines, який зазнав ушкодженя в аеропорту Шарм-ель-Шейх, відновлено та повернуто до експлуатації
Генеральний директор SkyUp Airlines Євгеній Хайнацький прокоментував інцидент, що відбувся з літаком авіакомпанії під час виконання рейсу SQP 7153 Запоріжжя - Шарм-ель-Шейх.
Посадка борту UR-SQH, який здійснив рейс SQP 7153 за маршрутом Запоріжжя - Шарм-ель-Шейх, пройшла в штатному режимі. Уже під час зарулювання літака на стоянку виникло загоряння в зоні гальмівного пристрою першого колеса. Займання і задимлення були локалізовані в лічені хвилини силами співробітників аеропорту. Це добре видно на відео, що розповсюджується в мережі.
Пасажири і екіпаж також залишали літак в штатному режимі, аварійної ситуації не оголошували і відповідну евакуацію не проводили.

ЩОДО ПРИЧИН: Міністерство цивільної авіації Єгипту повідомило, що після приземлення борту стався витік гідравлічної рідини, в результаті чого зайнявся гальмівний пристрій. Зараз ми проводимо аналіз події і розглядаємо кілька причин. Результати аналізу будуть повідомлені до Державіаслужби.
Інженери компанії EgyptAir провели інспекцію шасі, передбачену виробником в таких випадках. Її результати наступні: необхідно поміняти тільки гідравлічну трубку, шасі справні, необхідності у заміні колеса і гальма немає.
Але для SkyUp Airlines безпека пасажирів - пріоритет №1. Тому ми ухвалили рішення замінити не тільки трубку, але й основне колесо і гальмо. Ми також проведемо додаткову глибоку інспекцію на базі, щоб визначитися з причиною.
Наразі літак повністю справний, допущений до польотів і станом на 14.00 виконує рейс SQP (PQ) 7121 з Харкова до Шарм-ель-Шейха з часом запізнення у 10 годин.
ПОДІЛИТИСЯ: