09.06.2020
Kyiv Boryspil Express повертається
Kyiv Boryspil Express повертається
Потяг Kyiv Boryspil Express, що перевозить пасажирів з Центрального залізничного вокзалу до міжнародного аеропорту "Бориспіль" відновить свою роботу з 15 червня - повідомляє прес-служба Міністерства інфраструктури.

Перший день роботи Kyiv Boryspil Express співпадає з датою відновлення міжнародного авіаційного сполучення в Україні. Напередодні рестарту роботи потягу, київські залізничники закінчили ремонтні роботи та відкрили станцію "Видубичи", створивши на її базі транспортний хаб.
"Після оновлення станція "Видубичи" в Києві поєднує у єдиний логістичний ланцюг відразу декілька видів транспорту : залізничний, автобусний та метрополітен" - пояснив міністр інфраструктури Владислав Криклій. Він також додав, що завдяки новій платформі, станція "Видубичи" зможе приймати не тільки Kyiv Boryspil Express, але й за потреби швидкісні потяги "Інтерсіті" та "Інтерсіті+".
Нагадаємо, що свій перший рейс між Центральним залізничним вокзалом Києва та міжнародним аеропортом "Бориспіь" потяг Kyiv Boryspil Express виконав 30 листопада 2018  та протягом першого року перевіз понад 1 млн. пасажирів.

ПОДІЛИТИСЯ: