20.11.2020
Комендантська година в Туреччині : туристів не турбуватимуть
Комендантська година в Туреччині : туристів не турбуватимуть
Фото : Азік Алієв
Комендантська година, що діятиме в Туреччині на вихідні дні, не поширюватиметься на туристів - повідомляють турецькі ЗМІ.

Напередодні запровадження комендантської години на території Туреччини, що розпочнеться о 20.00 п'ятниці, Міністерство внутрішніх справ республіки роз'яснює деталі стосовно перебування туристів.

Відповідно до інформації МВС Туреччини громадяни, які тимчасово перебувають на території країни, звільняються від необхідності дотримуватись комендантської години , та можуть безперешкодно виходити на вулицю.

Також дія комендантської години не розповсюджуватиметься на ресторани, що працюють у готелях, але вони можуть обслуговувати виключено своїх гостей, що проживають.

Крім того, правило роботи громадських закладів з 10.00 до 20.00 не стосуватиметься магазинів, що розташовані на території аеропортів Туреччини.
Нагадаємо, що у зв'язку з поширенням коронавірусної інфекції Covid-19, з 20.00 п'ятниці на всій території Туреччини запровадять жорсткі карантинні обмеження задля стабілізації епідеміологічної ситуації в країні.
ПОДІЛИТИСЯ: