05.05.2020
KLM збільшує кількість своїх рейсів до країн Європи
KLM збільшує кількість своїх рейсів до країн Європи
Королівські Голандські авіалінії, більш відомі під абревіатурою KLM, відсьогодні поступово збільшують кількість своїх рейсів до країн Європи. Починаючи з вівторка, 05 травня, авіакомпанія виконуватиме щоденні рейси зі свого базового аеропорту Схіпхол (Амстердам) до Барселони, Мадриду, Риму, Мілану, Будапешту, Праги, Варшави та Гельсінки (обидва сьогоднішні рейси скасовано). За інформацією нідерландського видання nltimes пасажири зобов'язані перебувати в салоні літака у захисних масках.
"Цієї вимоги мають дотримуватись всі без виключення пасажири рейсів KLM" - повідомляють у прес-службі авіакомпанії. Це дозволить максимально забезпечити захист від можливого зараження. Використання інших захисних засобів, на кшталт шарфів, також дозволяється, але спеціальна маска, що щільно притуляється до обличчя, в приорітеті".
Пасажирів перевірятимуть біля виходу на посадку. У разі відсутності захисної маски, її можна отримати від представника авіакомпанії, але у випадку , якщо маски закінчаться, цим пасажирам буде відмовлено в польоті.
Поступовим збільшення своїх європейських рейсів, KLM сподівається протягом травня досягти показника 15% від кількості операцій у нормальний період. Вибір напрямків, за якими відновлюватимуться польоти, зумовлено особливостями карантинних заходів відповідних країн. Зважаючи на комерційне завантаження відновлених рейсів, наразі на цих маршрутах авіакомпанія експлуатує регіональні літаки Embraer 175 та Embraer 190 (80-100 місць).


ПОДІЛИТИСЯ: