01.05.2020
Китай в очікуванні туристичного буму
Китай в очікуванні туристичного буму
Китай, з якого розпочалось поширення коронавірусу світом та який першим переміг пандемію, поступово повертається до звичайного життя та очікує на перший туристичний пік в період травневих вихідних, що триватимуть 5 днів. До початку святкових днів в країні відкриють 85% готелів та близько 4 тисяч атракцій.
Звичайно влада країни запровадить певні обмеження для туристів аби запобігти повторному розповсюдженню вірусу : одночасна кількість відвідувачів місцевих атракцій не повинна перевищувати 30%, туристи та обслуговуючий персонал мають носити захісні маски, на вимогу уповноважених осіб пред'являти "паспорт здоров'я" та робити температурний скринінг. 
Пандемія обумовлює нові тренди для китайського туризма : на відміну від докоронавірусного періоду зараз китайці надають перевагу подорожам невеликими групами до 6 осіб, зростає інтерес до мандрівок автотранспортом, 55% туристів обирають 4* та 5* зіркові готелі, отже максимально намагаються зробити свою подорож безпечною.    
Під час вихідних у квітні з нагоди поминальних днів, мешканці Китаю здійснили 43 млн. подорожей, а дохід турисичної галузі склав $1,2 млрд. - йдеться у доповіді провідної китайської онлайн тревел агенції Ctrip. В порівнянні з березнем, кількість онлайн бронюванням у квітні збільшилась на 300%

"Пандемія стала величезним викликом для всіх нас. Проте туризм виявився життєздатною та надважливою галуззю. На фоні послаблення обмежень у Китаї, перехід до нових , іноваційних моделей туризма є багатообіцяючим чинником зростання попиту під час прийдешніх свят" - заявив засновник компанії Trip.com Group Джеймс Лян

ПОДІЛИТИСЯ: