14.10.2020
Київ - Дубай : одні розпочинають польоти, інші - скорочують
Київ - Дубай : одні розпочинають польоти, інші - скорочують
Авіакомпанія AZUR air Ukraine відсьогодні розпочала виконання польотної програми з Києва до Дубай (DXB-2), натомість арабська flydubai повідомила про скорочення кількості рейсів.

Чартерна авіакомпанія AZUR air Ukraine 14 жовтня виконала перший рейс за маршрутом Київ - Дубай (DXB-2) в рамках зимового розкладу 2020-2021 року. O 4.18 ранку за київським часом літак Boeing 737-800 з 189 пасажирами на борту вилетів з аеропорту "Бориспіль", а о 10.23 приземлився у терміналі 2 міжнародного аеропорту Дубай. Рейси на замовлення туроператора ANEX Tour виконуватимуться тричі на тиждень : по середах, суботах та неділях.

Натомість сьогодні стало відомо, що авіакомпанія flydubai прийняла рішення щодо скорочення кількості рейсів між Дубай та Києвом. Наразі арабський перевізник виконує рейси до української столиці двічи на день , але в період з 19 жовтня по 30 листопада кількість рейсів зменшиться з 14 до 10 на тиждень - денні рейси з Києва (15.40) залишаться без змін, а ранкові (00.40) виконуватимуться лише тричі на тиждень - по п'ятницях, суботах та неділях.

Нагадаємо, що раніше про оптимізацію програми рейсів до Дубай оголосила авіакомпанія SkyUp Airlines, яка зменшила кількість рейсів з Києва з п'яти до двох на тиждень, а також скасувала рейси з Харкова та Львова, що мали розпочатись з 24 жовтня.

Станом на сьогодні всі пасажири, що прямують до Дубай мають надати підтвердження негативного ПЛР-тесту на коронавірус, що зроблений в акредитованій лабораторії протягом 96 годин до перетину кордону ОАЕ. Також, починаючи з 3 жовтня всі пасажири проходитимуть безкоштовне повторне тестування по прибуттю до аеропорту Дубай.
ПОДІЛИТИСЯ: