01.10.2020
Катарці повернуться до Києва напередодні Різдва
Катарці повернуться до Києва напередодні Різдва
Авіакомпанія Qatar Airways продовжує оновлення зимового 2020-2021 розкладу. Наразі на сайті перевізника з'явилась інформація щодо рейсів з Дохи до Києва.

Починаючи з 18 грудня Qatar Airways відновлює авіасполучення з Україною. Рейси Доха - Київ виконуватимуться 4 рази на тиждень: по понеділках, середах, п'ятницях та неділях. Протягом грудня авіаперевізник експлуатуватиме на цьому маршруті середньомагістральний Airbus320.

Qatar Airways останньою серед глобальних перевізників відновлює свій український маршрут . На це є об'єктивні причини, адже переважна більшість українських пасажирів , що користуються рейсами Qatar Airways, подорожують транзитом через аеропорт Хамад до країн Південної Азії. Але станом на сьогодні найбільш популярні напрямки, до яких українці прямували на крилах Qatar Airways, - Індонезія, Малайзія, Сінгапур, Таїланд - закриті для іноземного туризма або запровадили суттєві карантинні обмеження по прибуттю.
Отже рішення розпочати польоти напередодні Різдвяних та Новорічних свят є цілком слушним. Натомість вже з січня наступного року прямі рейси між Катаром та Україною виконуватимуться щоденно.

Нагадаємо, що авіакомпанія запровадила гнучкі рішення для квитків оформлених у період з 1 жовтня по 31 грудня 2020 року, що дозволять пасажирам планувати свої майбутні подорожі ще впевненіше.

В разі необхідності внести зміни у плани, пасажири можуть обрати одну з запропонованих гнучких опцій :

строк дії квитка подовжено до 2-х років;
необмежена кількість змін дат подорожей;
обмін на тревел-ваучер для майбутньої подорожі з +10% вартості.

Якщо подорож було вимушено скасовано, Qatar Airways пропонує наступні додаткові опції:

обмін на Q-Miles;
необмежена кількість змін маршруту;
повернення вартості квитка.
ПОДІЛИТИСЯ: