17.09.2021
Катар скасує карантин для певних категорій пасажирів
Катар скасує карантин для певних категорій пасажирів
Держава Катар гостинно запрошує відвідувачів зі всього світу, пропонуючи безвізовий в'їзд для громадян 95 країн - про це йдеться у повідомленні національного перевізника Qatar Airways. 

Відтепер в’їзд до країни можливий без необхідності карантину по прибутті для повністю вакцинованих відвідувачів (детальна інформація щодо правил впроваджених Міністерством охорони здоров’я Держави Катар доступна за посиланням). Відвідувачі повинні пройти повний курс щеплення наступними вакцинами: 1) Pfizer BioNTech, 2) Moderna, 3) AstraZeneca/Covishield, 4) Janssen/Johnson & Johson. В той же час Sinopharm - це умовно затверджена вакцина, і відвідувачі, щеплені обома дозами Sinopharm, повинні пройти тест на антитіла Covid-19 після прибуття в Катар.

Авіакомпанія звертає увагу пасажирів на необхідність оформлення Дозволу на подорож, який вимагається від всіх відвідувачів; заявку на оформлення Дозволу на подорож разом із переліком документів необхідно подати щонайменше за 12 годин до подорожі на сайтіПідтверджене бронювання готелю також є обов'язковою вимогою для всіх відвідувачів.

Більше деталей стосовно вимог та правил, можна знайти за посиланням 
ПОДІЛИТИСЯ: