22.12.2019
Катар отримає 8 нових готелів та резортів
Катар отримає 8 нових готелів та резортів
Сектор гостинності Катару запропонує більше варіантів для клієнтів у 2020 році, оскільки протягом року очікується відкриття восьми нових готелів та резортів . За прогнозами готелі по всій країні матимуть стрімке зростання обсягів бізнеса, адже збільшення попиту відбуватиметься в усіх без винятку категоріях об’єктів розміщення.
За інформацією консалтингової компанії ValuStrat протягом 2020 року на відкриття очікують Zulal Wellness Resort, Panorama Residences & Suites, Plaza Rayhaan, Pullman Hotel, Samrya Quartier Hotel & Apartments, The Plaza Doha, The Vyra and Aleph Residences. До кінця 2020 року чисельність населення Катару має сягнути позначки 2,88 мільйона.
Якщо припустити, що всі заплановані проекти будуть завершені вчасно, індустрія гостинності Катару складатиметься з 34 тис. готельних номерів і апартаментів та 308 тис. квартир і резиденцій . Крім того, у звіті ValuStrat зазначено, що наступного року також планується відкриття декількох нових торгових центрів : J Mall відкриється в районі Аль Мархія, La Plage 04 Mall на штучному острові Pearl та Doha Mall в районі Аль Мамурі.
Зростання попиту в секторі індустрії гостинності та роздрібної торгівлі перш за все пов’язують з очікуванням FIFA World Cup , фінальна частина якого відбудеться з листопада по грудень 2022 року у Катарі.
ПОДІЛИТИСЯ: