17.05.2020
Карантин по-еміратські....або як працюють готелі під час пандемії
Карантин по-еміратські....або як працюють готелі під час пандемії
Готелі в ОАЕ, що частково відкрились під час карантину, стверджують, що вже протягом декількох тижнів не мають вільних номерів. Серед причин - зниження цін, спеціальні акції та небажання перебувати під час карантину вдома. Про це пише місцеве видання The Nation.

Нечисленні готелі в ОАЕ, що вирішили відкритись під час карантину раніше за інших, на сьогодні мають неочікуванно високий рівень завантаженності за рахунок місцевих мешканців, експатів, а також іноземних туристів, які за певних причин не змогли вчасно повернутись додому.

ЦІНИ ШОКУЮТЬ

Fairmont Ajman 5* пропонує номери за 300 дирхамів за добу ($81). У покращенному номері готелю Five Jumeirah Village 5* за 1000 дирхамів ($272) пропонують залишитись протягом тижня, а розкішна вілла з приватним басейном коштуватиме на той же термін 4500 дирхамів ($1225). Готель Intercontinental Fujairah Resort 5* має акційну пропозицію "3 доби за ціною 2" або "безлімітний" пакет за 695 дирхамів ($190) за добу, що включає розміщення у номері з панорамою на океан та безкоштовне харчування. Природно, що за таких цін готелі не відчувають нестачі клієнтів.
"Тільки но ми оголосили наші спеціальні ціни, всі номери було розпродано протягом 12 годин, що свідчить про наявний попит на відпочинок в ОАЕ з боку місцевих мешканців" - каже генеральний директор Fairmont Ajman Коста Куроцидіс. На його думку подібна тенденція щодо внутрішнього попиту має зберегтись й протягом червня, крім того потроху зростає кількість бронювань з боку іноземних туристів.

Представники готелів з різних еміратів схожі щодо думки про зростання попиту на внутрішньому ринку та поступово адаптуються до нових вимог в обслуговуванні гостей. В цілому, кожен емірат самостійно формує свої правила та обмеження, але узагальнені заходи рекомендують наступне : дотримання соціальної дистанції, окремі входи для гостей та персоналу, носіння захисних масок, обмеження щодо проданих номерів та кількості гостей у ресторанах, тимчасова відмова від харчування "буфет",  відсутність паркувальника. В деяких готелях працюють басейни, а в готелях Дубая, що розташовані вздовж береговій смуги, з певними обмеженнями відкрито доступ до приватних пляжей.

ІНШИЙ БІК МЕДАЛІ

Довгочікуване послаблення карантинних заходів та бажання повернутись до соціалізації унеможливлює чітке дотримання нових правил з боку числениих гостей готелів.
"Мені здалось я знову повернувся у світ без коронавірусу - так описує свої емоції один з гостей готелю Five Jumeirah Village. Двочасове очікування під час реєстрації, черги у ресторані та вечірки до п'ятої ранку".
Інший гість, який скористався пропозицією від Fairmont Ajman стверджує, що працівники готелю робили все можливе аби гості дотримувались дистанції у басейні та користувались захисними масками, але марно. У коментарях на Tripadvisor числені відгуки стосовно сніданку за системою "буфет", який було рекомендовано готелям тимчасово не застосовувати.
Найбільш промовистим був коментар від гостя готелю Ajman Saray : "Під час перебування в люксовому готелі я відчував себе менш захищеним, ніж у звичайному супермаркеті, отже мені залишається лише сподіватись на те, що я не підхопив вірус". За словами гостя, готель нажаль не зміг впоратись з натовпом молоді, що вирішили скористатись нагодою "відірватись" під час карантину.

Варто зазначити, що кількість випадків захворювання на коронавірус в ОАЕ протягом останніх тижнів дещо зросла.
"Частково зростання показників захворювання пояснюється збільшенням кількості проведених тестів серед населення. Але також не варто зважати на хибне рішення багатьох мешканців зробити карантинні послаблення на свій розсуд" - коментує ситуацію в країні спікер уряду ОАЕ Амна Аль Даххак.

Нагадаємо, що починаючи з 21 травня національна авіакомпанія Emirates відновить регулярні польоту з Дубай за дев'ятьма маршрутами.
ПОДІЛИТИСЯ: