25.09.2020
Кабмін відкриває Україну для іноземців, а МОЗ оновлює перелік зон
Кабмін відкриває Україну для іноземців, а МОЗ оновлює перелік зон
Кабінет Міністрів України не має намірів продовжувати термін дії заборони для іноземних громадян, що планують відвідати Україну - повідомляють джерела в українському уряді.

Український уряд не продовжуватиме термін дії заборони на перетин кордону іноземними громадянами, який було запроваджено наприкінці серпня. Незабаром відповідне рішення має бути офіційно оприлюднено. Отже, з 00:00 28 вересня обмеження для іноземців мають бути скасовані, а карантинні заходи відповідатимуть існуючим правилам для українців та залежатимуть від "кольору" країни прибуття : "зелена зона" - без обмежень, "червона зона" - наявність негативного ПЛР-тесту , що зроблено протягом 48 годин до перетину кордону або 14-денна самоізоляція з можливістю її дочасного призупинення у разі отримання негативного тесту.

Також сьогодні МОЗ України оновив перелік країн "зеленої" та "червоної" зон, зважаючи на підвищення показника індидентності в самій Україні з 99,8 до 109,5. Щодо "туристичних напрямків" жодних суттєвих змін в порівннянні з попереднім списком не зафіксовано.
У "зеленій зоні" продовжують перебувати Туреччина, Єгипет, Хорватія, Албанія, Болгарія, Домініканська республіка та Мексика. У "червоній" зоні, як і раніше розташувались Чорногорія, ОАЕ, Мальдівські острови та Танзанія (Занзібар).
ПОДІЛИТИСЯ: