23.02.2022
Кабмін спростив умови для повернення українців з-за кордону
Кабмін спростив умови для повернення українців з-за кордону
Кабінет Міністрів України спростив "ковідну" процедуру повернення українців додому - повідомляється на сайті уряду.

На своєму засіданні 23 лютого Кабмін значно спростив умови в'їзду для громадян України, що повертатимуться з-за кордону додому. Відтепер при перетині українського кордону громадяни не мають пред'являти "ковідні" документи або йти на самоізоляцію. Рішення набуває чинності з моменту публікації на сайті КМУ.

Раніше при перетині кордону громадяни України, що повертались додому, мали підтвердити представникам Держприкордонслужби наявність жовтого або зеленого Covid-сертифікатів , довідки про одужання або довідки за формою 063 про наявність першої дози вакцини. За відсутності вказаних документів, громадяни України мали встановити застосунок "Дій вдома" , відправитись на самоізоляцію та не пізніше 72 годин зробити ПЛР-тест.

Крім того, скасована заборона на перетин державного кордону для іноземців, які прибули з країн Південної Африки. Раніше така норма діяла задля уникнення стрімкого поширення нового штаму коронавірусу «омікрон», а громадяни України, які перебували у цих країнах понад 7 днів, мали піти на обов’язкову самоізоляцію. Таку норму також скасували, повідомили у Міністерстві охорони здоров'я.
ПОДІЛИТИСЯ: