28.06.2020
Кабмін опублікував постанову про скасування 14-денної самоізоляції
Кабмін опублікував постанову про скасування 14-денної самоізоляції
На сайті Кабінету Міністрів України нарешті опубліковано постанову № 522 від 25.06.2020 про внесення змін до постанови КМУ № 392 від 20.06.2020, яка відміняє обов'язкову 14-денну самоізоляцію.

В опублікованій постанові Кабміну йдеться про те, що обсервація, самоізоляція особи у зв’язку з перетином державного кордону (яка прибула з держави або є громадянином (підданим) держави із значним поширенням COVID-19) припиняється у разі одержання негативного результату тестування на COVID-19 методом полімеразної ланцюгової реакції, який проведено після перетину державного кордону.

Згідно постанови, ПЛР-тест на коронавірус громадяни, що прибувають з країн так званої "червоної зони" та перетинають український кордон , мають зробити після прибуття. При цьому, нажаль, ані сайт Кабміну, ані Держприкордонслужби не надають жодної додаткової інформації щодо місця тестування, вартості тесту та умов перебування в Україні в очікуванні результату.

Нагадаємо, що в перелік держав із значним поширенням COVID-19 або з так званої "червоної зони" потрапили популярні серед українців Єгипет та ОАЕ, авіаційне сполучення з якими відновлюється з 01 та 07 липня відповідно, а також Біларусь , США та деякі інші.
ПОДІЛИТИСЯ: