29.03.2021
Кіпр змінив статус України та дозволив туристичні подорожі
Кіпр змінив статус України та дозволив туристичні подорожі
Україна опинилась у переліку країн "червоної зони", що дозволить українцям подорожувати до Республіки Кіпр.

Відсьогодні Міністерство охорони здоров'я Республіки Кіпр офіційно змінило "ковідний статус" України : замість "сірої" категорії наша країна відтепер перебуває у "червоній", що дозволить з 1 квітня подорожувати на Кіпр з певними обмеженнями.

Аби відправитись у подорож , пасажири, що прибувають з України, а також інших країн "червоної" категорії, мають надати підтверждення негативного результату ПЛР-тесту на Covid-19, що зроблений не раніше 72 годин до перетину кордону. Крім того, по прибуттю до міжнародних аеропортів Ларнака та Пафос, українці повторно проходитимуть процедуру ПЛР-тестування за власний рахунок. Вартість тесту складатиме 30-32 евро, а результат , як очікується, приходитиме протягом 3 годин. В очікуванні результату повторного тесту, всі без винятку пасажири мають перебувати на самоізоляції у заброньованому готелі.

Окрім подвійного тестування, всі пасажири, незалежно від категорії країн, заповнюватимуть електронну декларацію на сайті не пізніше, як за 24 години до вильоту літака.

Як повідомлялось раніше, з 1 квітня Кіпр відкриє кордони для туристичних подорожей українців.
ПОДІЛИТИСЯ: