10.11.2021
Кіпр залишить без змін умови для туристичних подорожей українців
Кіпр залишить без змін умови для туристичних подорожей українців
Вчора країни Євросоюзу офіційно оголосили про виключення України та Сингапуру з переліку країн "зеленого списку" для несуттєвих (туристичних) подорожей через погіршення епідеміологічної ситуації.

Як вже повідомлялось, рішення про виключення України зі списку автоматично не означатиме зміни правил перетину кордонів всіх без виключення країн ЄС. Воно має рекомендований характер, а кожна з країн самостійно прийматиме рішення щодо подальшого туристичного трафіку з Україною. Крім того, це рішення не скасовує лібералізацію візового режиму між Україною та ЄС ("безвіз").

Однією з перших країн Евросоюзу, яка відреагувала на виключення України з "зеленого списку" стала Республіка Кіпр , яка, незважаючи на рішення ЄС, залишила умови перетину своїх кордонів для українських громадян без змін . Навіть за відсутності сертифікату вакцинації туристичні подорожі , як і раніше, можливі за наявності негативного результату ПЛР-тесту, який зроблений не раніше 72 годин до перетину кордону, а також повторного ПЛР-тесту по прибуттю до країни.
"Станом на 09 листопада 2021 року, відповідно до пресрелізу Міністерства внутрішніх справ Республіки Кіпр від 08.11.2021, в’їзд до Республіки Кіпр залишається відкритим для усіх громадян України (у т.ч. з туристичною метою)", - йдеться у повідомленні Консульського відділу Посольства України в Республіці Кіпр.

 

ПОДІЛИТИСЯ: