24.03.2021
Кіпр відкриває кордони для українців
Кіпр відкриває кордони для українців
Кіпр відкриває свої кордони для всіх відвідувачів з України, вживаючи всіх необхідних заходів для забезпечення можливості подорожуючим насолоджуватись відпочинком у безпеці та безтурботності - повідомляється у релізі дипломатичної установи Республіки Кіпр в Україні.
Починаючи з 1 квітня 2021 року, Республіка Кіпр відкриває свої кордони для подорожуючих українців. Головна умова перетину кордону - надання негативного результату ПЛР-тесту, що зроблений не раніше 72 годин до прибуття. Діти віком до 12 років звільняються від тестування.

Подорожуючі повинні дотримуватися всіх норм та запобіжних заходів, які описано в Cyprus Destination Protocol.

Кіпр і надалі забезпечуватиме високий рівень послуг, до якого звикли наші гості та для яких острів є одним з найулюбленіших напрямків відпочинку.
Додаткову інформацію можна отримати в офісах Cyprus Deputy Ministry of Tourism в Україні чи на Кіпрі, або за посиланням 
Рейси з України до Кіпру (міжнародний аеропорт Ларнака) планують виконувати авіакомпанії МАУ, SkyUp Airlines та Windrose. Крім того, дозвіл на виконання рейсів до Кіпру нещодавно отримала новостворена авіакомпанія Bees Airlines. В інший міжнародний аеропорт - Пафос - з травня має намір відновити свої рейси ірландськи лоукост Ryanair.
ПОДІЛИТИСЯ: