28.02.2020
ITB Berlin 2020 скасовано
ITB Berlin 2020 скасовано
Міжнародну туристичну виставку ITB Berlin 2020, що мала б відбутися у столиці Німеччини з 4 по 8 березня, скасовано вперше за 54 роки існування цього найвпливовішого форуму індустрії гостинності світу.
У зв'язку з різким загостренням розповсюдження коронавірусу COVID-19, Федеральне Міністерство Здоров'я та Федеральне Міністерство Економіки Німеччини прийняли рішення про скасування ITB Berlin. 
Уповноважені структури з охорони здоров'я підвищили критерії щодо проведення масових заходів, починаючи з 6.30 вечора 28 лютого. Крім раніше встановлених вимог, уповноважені структури зажадали аби кожен відвідувач мав довести організаторам заходу , що він не прибув з країн з підвищеним ризиком розповсюдження вірису або не мав жодних контактів з мешканцями цих регіоноів. Messe Berlin виявилось не в змозі імлементувати вказані вимоги до всіх участників ITB Berlin.
Протягом останніх тижнів Messe Berlin очікували на узгодження щодо проведення форуму виходячи з рекомендацій та інструкцій відповідних уповноважених структур. Саме на підставі їх експертизи було прийняте рішення про скасування події.
Д-р Крістіан Геке, CEO Messe Berlin, зауважив : "ITB Berlin 2020 - важлива міжнародна подія для світового туризму, яка мала об'єднати 10.000 експонентів з більш ніж 180 країн світу. Ми відчуваємо велику відповідальність за здоров'я та безпеку наших гостей, учасників та співробітників. З важким серцем ми маємо повідомити про скасування ITB Berlin 2020, що станом на сьогодні є єдиним правильним рішенням".
Нагадаємо, що цього року Україна анонсувала три окремих стенди для участі в ITB Berlin 2020 - Управління туризму та промоції Києва, Київська Туристична Асоціація та туркомпанія "Чорнобиль-тур".

 

 
ПОДІЛИТИСЯ: