01.04.2021
IPW 2021: реєстрацію відкрито !
IPW  2021: реєстрацію відкрито !
З 18 по 22 вересня наймасштабніша туристична подія від U.S. Travel Association - туристична виставка International POW Wow (IPW) возз’єднає світ у Лас Вегасі та стане платформою для відновлення професіональних та дружніх відносин у туристичній індустрії всього світу.

Як провідна виставка виїзного туризму США, IPW стане зразком для перезапуску міжнародних та внутрішніх поїздок – безпека та здоров’я всіх учасників будуть головним пріоритетом. У 2021 році працюватимуть нові перероблені та переосмислені правила із повністю інтегрованими заходами безпеки. Найсучасніші технології , гнучкий графік та оновлений демонстраційний зал забезпечать безпечний інтервал та можливості для комфортного дистанційного спілкування.

Цього року для відвідувачів – міжнародних баєрів – діють особливі умови. Участь в цьому масштабному івенті, включаючи перебування в готелі та всіх заходах – як професійних, так і розважальних - коштуватиме як ніколи мало. Та в разі несподіванностей у вигляді відміни або переносу, кошти будуть повернені у 100-відсотковому обсязі.

Зареєструватися для участі в IPW 2021 можна вже зараз на сайті виставки 
ПОДІЛИТИСЯ: