19.09.2021
IPW-2021 у Лаc-Вегасі
IPW-2021 у Лаc-Вегасі
18 вересня у місті Лас-Вегас, штат Невада (США) розпочалася одна з найочікуваніших подій туристичного світу - виставка IPW-2021, організаторами та спонсорами якої, як і завжди, стали U.S. Travel Association разом із Brand USA.
Незважаючи на певні обмеження, цього року на виставку завітали більше ніж 2600 представників туристичної галузі, в тому числі 700 міжнародних учасників. Це надзвичайна подія та перша міжнародна туристична виставка в США, яка відбулася в офлайн форматі з початку минулого року. Кожного дня протягом тижня в Las Vegas Convention Center, відвуватиметься величезна кількість професійних зустрічей між постачальниками та покупцями туристичних послуг. А вільний від роботи час максимально заповнений цікавими подіями, цікавими турами по місту та незабутніми вечірками.
Роджер Доу,   Президент та   СЕО   US Travel Association: “Після того, як туристична галузь несла величезні збитки протягом більше ніж року, сьогодні вона виглядає об’єднаною як ніколи. Ми в захваті від того, що протягом наступних кількох днів знову будемо спілкуватися з нашими колегами, відновлюючи бізнес та надихаючи на повернення до міжнародних в’їзних подорожей. Саме зараз, у Лас-Вегасі, ми маємо можливість змінити ситуацію на тижні, місяці та роки вперед, стати взірцем для відновлення міжнародних подорожей та проведення безпечних зустрічей та заходів.”
ПОДІЛИТИСЯ: