24.11.2020
IATA запровадить Travel Pass для відновлення обсягів авіасполучення
IATA запровадить Travel Pass для відновлення обсягів авіасполучення
Міжнародна асоціація повітряного транспорту IATA близька до запровадження цифрового медичного паспорта, який, на її думку, сприятиме відновленню міжнародних поїздок шляхом безпечного обміну інформацією про тестування та щеплення на Covid-19.

Зважаючи на те, що авіакомпанії допоки не можуть знайти компроміс щодо запровадження універсального режиму тестування пасажирів міжнародних рейсів , IATA Travel Pass має стати рішенням , що сприятиме безпечному обміну необхідною інформацією про тестування або вакцинування між урядами країн, авіакомпаніями, лабораторіями та мандрівниками ”.
"Сьогодні кордони мають подвійний замок", - заявив генеральний директор IATA Олександр де Джуніяк. Тестування є першим ключем, який дозволить здійснити міжнародні поїздки без карантинних заходів. Другий ключ - це глобальна інформаційна інфраструктура, необхідна для безпечного управління, обміну та перевірки тестових даних мандрівників, відповідно до вимог прикордонного контролю країн світу. Це місія IATA Travel Pass ".
Ініціатива буде здійснюватися за допомогою чотирьох модулів: глобальний реєстр вимог до охорони здоров’я; глобальний реєстр центрів тестування та вакцинації, що відповідає вимогам кожного пункту призначення; «Додаток лабораторії», щоб дозволити уповноваженим лабораторіям та випробувальним центрам обмінюватися з пасажирами сертифікатами про тестування та щеплення; та «Безконтактний додаток для подорожей», що містить усі відповідні дані та сертифікати для окремих пасажирів, що відповідають вимогам подорожі.

Перший транскордонний пілотний проект IATA Travel Pass планується на кінець цього року, а запуск програми планується на перший квартал 2021 року.
ПОДІЛИТИСЯ: