15.01.2020
Хто в Україні виконав найбільшу кількість рейсів минулого року
Хто в Україні виконав найбільшу кількість рейсів минулого року
Державне підприємство "Украерорух" підбила підсумки 2019 року та оголосила ТОП-10 авіакомпаній, що виконали найбільшу кількість рейсів до/з України.
У трійці лідерів - одна українська та дві іноземні авіакомпанії. Беззаперечний лідер - флагманський український перевізник МАУ, що незважаючи на оптимізацію польотної програми, виконав найбільшу кількість рейсів серед інших авіакомпаній, що літають до/з України - 58772 рейси протягом минулого року. Друга сходинка за Turkish Airlines, яка виконує рейси з більшої кількості українських аеропортів, ніж будь-яка інша іноземна авіакомпанія, з результатом 33716 рейсів, а замикає трійку лідерів угорський лоукост Wizz Air з показником 20944 рейси.
Серед авіакомпаній, що значно покращили свої показники в порівнянні з 2018 роком, варто виділити двох лоукост перевізників : українська SkyUp Airlines виконала минулого року 10631 рейс, що на 341% більше, ніж у попередньому році, а ірландська Ryaniar має накращий відсоток зростання (+438%) та закінчила рік в Україні з показником 9295 рейсів.
Саме ці два перевізника забезпечили приголомшливий результат для терміналу "F" міжнародного аеропорту "Бориспіль", який в середині грудня минулого року обслужив 2 мільйони пасажирів з моменту відкриття 31 березня 2019 року. 
ПОДІЛИТИСЯ: