05.06.2019
Hahn Air запровадила окремий сайт для повітряних перевезень
Hahn Air запровадила окремий сайт для повітряних перевезень
Німецька авіакомпанія регулярних тачартерних бізнес-перевезень Hahn Air Lines презентувала спеціальний сайт www.hahnair.aero , що надає інформацію про регулярні рейси компанії, а також перевезення бізнес-класу.
До цього часу інформація про рейси Hahn Air Lines розміщувалась на сайті Hahn Air Group, www.hahnair.com
Компанія Hahn Air Lines на 100% належить Hahn Air Group - корпорації, яка добре відома в туристичній індустрії своїми IT-рішеннями у сфері дистрибуції послуг та тікетинга.
"Зростаючий успіх наших регулярниї рейсів спонукав до створення окремого сайту Hahn Air Lines" - каже Даніель Рудас, генеральний директор та головний операційний директор Hahn Air Lines. @За останні роки ми значно збільшили наш чартрений сегмент та маємо високу репутацію у сфері бізнес-перевезень. Крім того, ми запровадили другий регулярний рейс за популряним летнім маршрутом з Дюссельдорфа до Майорки."
Новий сайт пропонує детальну інформацію про розклад рейсів , повітряний флот, який повністю складається з бізнес-джетів Cessna та унікальну концепцію чартерних бізнес-перевезень Hahn Air Lines - Connoisseur Service.
На даний момент сайт доступний двома мовами : англійською та німецькою.


 
ПОДІЛИТИСЯ: